14 Ekim 20192,301 Görüntülenme0 Yorum
Sepette Çiçekli Patik Yapımı Açıklamalı Videolu
Sepette Çiçekli Patik Yapımı Açıklamalı Videolu

Sepette Çiçekli Patik Yapımı Açıklamalı Videolu

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tek işi patik modelleri severlerin kesinlikle bakmasını tavsiye ettiğim ve benim de kısa zamanda bitirip giymek için sabırsızlandığım bu Sepette Çiçekli Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Sepette Çiçekli Patik Yapılışı
Sepette Çiçekli Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Çiçek Desenli Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir 2019 Desenli Patik Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendikleri bu İki Şiş Kolay Bayan Patik Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde anlattıkları bu Sepette Çiçekli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Sepette Çiçekli Patik Yapılışı Videosu

SPONSOR
EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN