14 Ağustos 20185,385 Görüntülenme0 Yorum
Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan bu 2018 banyo lif modellerine bakmadan geçmeyin lütfen, diğer bir sizlere göstermek istediğim ve canlı renkleri ile göze çok hoş gelen bu Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapımı
Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten yakışır olan ve tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabileceğiniz bu Şemsiyeli Lif Modelini umarım sizlerde büyük bir zevkle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Gökkuşağı Örgü Lif Modellerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Şemsiye Örnekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şemsiye Örnekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN