19 Şubat 20184,504 Görüntülenme0 Yorum
Şeker Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Şeker Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Şeker Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, renkli desenlerine bayılacağınızı tahmin ettiğim bu canım anne şeker lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerek canlı parlak renklerine gerekse de yapılışını seveceğinizi tahmin ettiğim bu Şeker Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Şeker Lif Modeli Yapımı
Şeker Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla 2018 Canım Anne Banyo Lif Modellerine yakışır olan bu Yeni Tığ İşi Renkli Şeker Lif Örneğini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir Anlatımlı Güzel Lif Örneklerinden olan benim de beğendiğim bu File Lif Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum meleklerim.

Canım Anne Youtube Kanalına Şeker Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Şeker Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN