01 Ocak 2021366 Görüntülenme0 Yorum
Sarmaşık Güller Lif Örgüsü Yapımı
Sarmaşık Güller Lif Örgüsü Yapımı

Sarmaşık Güller Lif Örgüsü Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını en içten ricalarımla tavsiye ettiğim ve eminim ki en kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu Sarmaşık Güller Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Sarmaşık Güller Lif Örgüsü
Sarmaşık Güller Lif Örgüsü

Tam anlamıyla sibelin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki o gül desenlerini en az benim kadar çok beğeneceğiniz bu güllü lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir 5 Dakika Da Örülen Lifna bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Sarmaşık Güller Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sarmaşık Güller Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN