09 Mart 20181,875 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle Yumuşak Lif Örgü severlerin keyifle örebileceği bu tığ işi ören hanım takım lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra banyonuza renk katacağını düşündüğüm bu Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımını paylaşıyorum.

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Takım Lif Örneklerine layık olan bu 2018 Takım Yıldız Lif Modelini umarım ki sizlerde güzelce yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018-2019 Çok Güzel Lif Modellerinden olan bu Kolay Örümcekli Zikzak Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN