13 Ekim 20192,495 Görüntülenme0 Yorum
Salkımlı Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Salkımlı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Salkımlı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2020 salkımlı tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk andan itibaren çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu Salkımlı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Salkımlı Tığ Oyası Yapımı
Salkımlı Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2020 Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2019 Örümcekli Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Salkımlı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Salkımlı Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN