06 Mart 20183,031 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Kelebek Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Renkli Kelebek Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Renkli Kelebek Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, en az benim kadar seveceğinizi düşündüğüm bu tığ işi kelebek lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra banyonuza da canlı renkleri ile hava katacak olan bu Renkli Kelebek Modeli Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Renkli Kelebek Modeli Lif Yapımı
Renkli Kelebek Modeli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Sibel Öztürk Yeni Lif Örneklerinden olan bu Kelebek Motifli Banyo Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Banyo Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan bu Tuğlalı Üçgen Tığ İşi Şal Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibel Örtürk Youtube Kanalına Renkli Kelebek Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Renkli Kelebek Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN