31 Mart 2020802 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı
Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı

Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle dalga desenli örgü modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapımı
Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi keyfinize göre istediğiniz canlı renklerde örebileceğiniz bu Güzel Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Desenli Örgü Modellerinden olan öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İki Şiş İle Atlamalı Uzun İlmekli Örgü Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Renkli Kabaran Dalga Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Renkli Kabaran Dalga Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN