06 Mayıs 20191,044 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Rengarenk Yıldız Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Rengarenk Yıldız Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Rengarenk Yıldız Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle en kolay lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki o canlı renklerine gerekte yapılışına en az benim kadar hayran kalacağınız bu Rengarenk Yıldız Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Rengarenk Yıldız Lif Yapımı
Rengarenk Yıldız Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerinde gönül rahatlığı ile tercih etmesini rica ettiğim bu Kolay Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Kolay Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde en kısa zamanda bitirmek için sabırsızlandıkları bu Güllü Yıldız Lif Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Rengarenk Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Rengarenk Yıldız Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN