01 Mayıs 20201,800 Görüntülenme0 Yorum
Rengarenk Örgü Lif Yapımı Videolu Açıklamalı
Rengarenk Örgü Lif Yapımı Videolu Açıklamalı

Rengarenk Örgü Lif Yapımı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle tığ işi renkli lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Rengarenk Örgü Lif Yapımını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Rengarenk Örgü Lif Yapılışı
Rengarenk Örgü Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ve ya evde artan ipleriniz ile tercih edip güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 3 Boyutlu Kolay Çiçekli Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Rengarenk Örgü Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Rengarenk Örgü Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN