29 Kasım 20182,232 Görüntülenme0 Yorum
Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemizde yayınladığımız bu yeni yuvarlak lif modelleri 2019 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için yayınladığımız ve zevkinize göre renklerini tercih edebileceğiniz bu Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı
Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile zorlanmadan yapabileceği bu Pıtırcıklı Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zam anda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren örmek için niyetlendiğim bu Yuvarlak Mantar Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına açıklamalı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN