28 Ağustos 20182,612 Görüntülenme0 Yorum
Püsküllü Örgü File Babet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Püsküllü Örgü File Babet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Püsküllü Örgü File Babet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemize sizler için eklediğimiz bu en güzel bayan patikleri 2018 çeşitlerine bakmadan geçmeyin derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve eminim ki ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Püsküllü Örgü File Babet Yapımını paylaşıyoruz.

Püsküllü Örgü File Babet Yapımı
Püsküllü Örgü File Babet Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Ayakkabıda Sanat Babetlerine gerçekten çok yakışır olan ve sadece sizlerin değil etrafınızda ki insanlarında beğenisini alacak olan bu Tığ İşi File Babet Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Bayan Babet Örneklerinden olan ve benim de çok zarif bulduğum bu Çiçekli Babet Patik Yapılışına göz atmanızı rica ediyorum.

Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube Kanalına Püsküllü Örgü File Babet Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Püsküllü Örgü File Babet Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-13 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70
BIR CEVAP YAZIN