04 Şubat 20182,768 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Püsküllü Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Püsküllü Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Püsküllü Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gerek yumuşak yapısına gerekse de renk uyumuna hayran kalacağınız bu banyo kese lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerçekten benim de çok ama çok sevdiğim bu Püsküllü Kese Lif Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Püsküllü Kese Lif Yapımı
Püsküllü Kese Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Yeni Lif Örneklerine layık olan bu 2018 Tığ İşi Lif Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz bu En Yeni 2018 Tığ Oyası Örneklerinden olan bu Arpa Boncuklu Tığ Oyası Yapımı linkine lütfen tıklamadan geçmeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına Püsküllü Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Püsküllü Kese Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN