06 Haziran 20174,958 Görüntülenme0 Yorum
Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapılışı Türkçe Videolu
Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapılışı Türkçe Videolu

Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapılışı Türkçe Videolu

Püsküllü Ev Botu Patik Yapımı Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Mübarek ramazan ayı huyu suyu hürmetine yuvalarınıza sevgi ve huzurun dolduğu bol dualı günler olsun canlarım, bugün hepinizin kolaylıkla örebileceğini düşündüğüm ve evinizin içinde kullanışlı şekilde eskitebileceğiniz çok şık bir 2017 Tığ İşi Örgüsü olan Püsküllü Ev Botu Patik Yapılışını sizlerin huzurunda paylaşıyorum.

Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapımı
Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapımı

Emel Hanım kendi üslubu ile güzel ve anlaşılır şekilde anlatmış eğer dikkatli şekilde izler ve renk uyumunu yakalayabilirseniz işin sonunda Gösterişli Tığ Örgüsü Örneği çıkar, inşallah öğrenerek örmenize vesile olabilirim hanımlar, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel ve bereketli günlerde kullanmak nasip olsun.

Püsküllü Bot Yapımı Anlatımlı
Püsküllü Bot Yapımı Anlatımlı

Kısa bir zaman önce sizlerinde yoğun istek üzerine paylaştığımız diğer bir Farklı Tığ İşi Örgüsü olan Çeyizlik Yuvarlak Yıldız Modeli Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim, eğer zamanınız el verirse kızlar Püsküllü Ev Botu Patik Modelini tamamladıktan sonra fotoğrafını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden kocaman teşekkürler.

Tam bir Çeyizlik Örgü Modeli olan ve çok beğenilen Bahar Çiçeği Life göz atmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, açıklayıcı şekilde Püsküllü Ev Botu Patik Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına şükranlarımızı ve sevgimizi iletiyoruz.

Püsküllü Bot Nasıl Yapılır
Püsküllü Bot Nasıl Yapılır

Püsküllü Ev Botu Modeli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-20 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN