23 Ekim 20181,982 Görüntülenme0 Yorum
Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu
Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sizler için oluşturduğumuz bu yeni model yuvarlak lif örgülerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve yuvarlak takım liflerinden olan bir o kadar da kullanışlı olan bu Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Takım Lif çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve inşallah sorunsuz şekilde örüp bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Çiçekli Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz canlarım, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kirazlı Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve tığ işi liflerin en tatlı hallerinden olan bu Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi ve akıcı dille anlattığı bu Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN