13 Kasım 20183,101 Görüntülenme0 Yorum
Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle çiçekli terlik patikleri 2019 çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve kendi isteğinize göre renk seçeneği ile örebileceğiniz bu Püf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapımı
Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Çiçekli Terlik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Terlik Örgülerinden olan ve isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için emek vererek yapabileceğiniz bu Penye İpten Terlik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Püf Çiçekli Terlik Patik Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Puf Çiçekli Terlik Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-56 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-27 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN