SPONSOR
05 Ocak 20182,087 Görüntülenme0 Yorum
Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı dostlarım, çok güzel Banyo Lif Örneklerinden olan bu motifli yeni lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerek o göze hoş gelen desenleri ile gerekse de o renk uyumuna hayran olacağınızı düşündüğüm bu Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapımını paylaşıyorum.

Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapımı
Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapımı

Şeymanın Örgü Lif Modellerine layık olan bu Tığ İşi Kelebek Kanatlı 2018 Lif Modelini umarım sizlerde titizlikle bitirebilirisiniz canlarım, yapacakların ellerine sağlık.

Pembe Hello Kitty Bebek Patik Örneklerinden olan ve sizlerinde çok beğeneceğini emin olduğum bu Hello Kitty Kız Bebek Patik Yapımı linkine tıklamamazlık yapmayın lütfen.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Puf Çiçekli Kelebek Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için başarılarının devamını diliyoruz.

Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN