26 Ekim 20171,976 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, birazdan gerçekten beğeneceğinizi düşündüğüm bu yeni popcorn lif örneklerinden olan ve gerek yuvarlak yapısı gerekse renk uyumu ile banyonuza renk katacak olan bu Popcorn Lif Modeli Yapımını şimdi hemencecik sizler için paylaşıyorum.

Popcorn Lif Modeli Yapımı
Popcorn Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerine layık olan Bu Tığ İşi Popcorn Lif Modelini inşallah sizlerde kolayca örebilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin emeğine çabasına sağlıklar olsun.

Sitemizde bulunan diğer bir Değişik Lif Modellerinden olan ve gerçekten son zamanlarda en çok örmek için tercih edilen bu Şık Elbise Lif Yapımına girip incelemenizi rica ediyorum meleklerim.

Ören Hanım Youtube Kanalına Popcorn Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Popcorn Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN