27 Ekim 20182,134 Görüntülenme0 Yorum
Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sizler için eklediğimiz bu anlatımlı patik örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve tığ işi patik örgülerinin en güzel yanlarından olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz canlarım.

Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapımı
Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve inşallah bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Zikzak Desenli Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Tığ İşi Patik Örgülerinden olan ve etrafınız görenlerinde desenlerine hayran kalacağı bu Tığ İşi Desenli Ajurlu Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Ponponlu Zikzak Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-18 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN