09 Kasım 20181,893 Görüntülenme0 Yorum
Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan bu 2019 çiçekli lif modellerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için sabırsızlandığımız ve yuvarlak lif severlerin kaçırmaması gerektiği bu Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapımı
Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin rahatlıkla yapabileceği bu Papatyalı Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapıp güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Güzel Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve yapımı da gerçekten bir o kadar da çok zarif olan bu Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi şekilde ve akıcı şekilde anlattığı bu Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Pıtırcık Papatyalı Desenli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN