SPONSOR
22 Kasım 20181,940 Görüntülenme0 Yorum
Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni sezon lif modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapımı
Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Ören Hanım 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik lifler niyetine de yapabileceğiniz bu Yaprak Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Basit Lif Modellerinden olan ve gözede bir o kadar çok şık gelen bu Tığ İşi Kolay Çiçek Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Pipirikli Yaprak Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN