17 Kasım 20182,805 Görüntülenme0 Yorum
Penguen Lif Modeli Yapılışı Videolu
Penguen Lif Modeli Yapılışı Videolu

Penguen Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemizde bulunan bu 2019 hayvanlı lif örneklerinden olan ve görenlerinde en kısa zamanda bitirmek istediği bir o kadar da göze hoş gelen bu Penguen Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Penguen Lif Modeli Yapımı
Penguen Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Lif Örneklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi kullanmayı sevenlerin kolaylıkla yapabileceği bu Penguen Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tığ İşi Lif Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve yapımı da gerçekten çok zarif olan bu Üç Boyutlu Çilek Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Penguen Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Penguen Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN