22 Ekim 20181,188 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Pembe Lahana Lif Modeli Yapımı Videolu
Pembe Lahana Lif Modeli Yapımı Videolu

Pembe Lahana Lif Modeli Yapımı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sizler için oluşturduğumuz bu 2018 farklı lif örneklerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra tığ işi desenleri ile banyonuza renk katacak olan bir o kadar da yapımı çok hoş olan bu Pembe Lahana Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Pembe Lahana Lif Modeli Yapılışı
Pembe Lahana Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sepeti Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve pembe lif örgüsü severlerin kaçırmaması gerektiği bu Tığ İşi Lahana Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir En Güzel 3 Boyutlu Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıkları bu 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı ve öğretici şekilde anlattığı bu Pembe Lahana Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Pembe Lahana Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN