08 Temmuz 20173,331 Görüntülenme0 Yorum
Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Hepiniz güzelliklerle dolu sevdiklerinizin ile huzur ve mutlulukla geçireceği, her şeyin gönlünüzce olacağı bol dualı günler olsun hanımlar, birazdan sizler için En Güzel Patik Modellerinden olan çok şık bir 2017 Tığ Örgüsü Çeşidi olan benim oldukça çok beğendiğim ve en az sizinde benim kadar hayran kalıp en kısa zamanda örmek için sabırsızlanacağınızı düşündüğüm bu Çeyizlik El Örgüsü Örneği olan Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapılışını paylaşıyorum.

Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapımı
Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapımı

İnşallah öğrenerek örmenize yardımcı olabilirim kızlar, bu 2017 Patik Örgüsünde renk uyumu sizin kendi zevkinize kalmış yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel ve hayırlı günlerde kullanmak nasip olsun.

Sitemizde ki diğer bir Farklı Patik Modeli olan ve son zamanda yoğun istek ile örmesi tercih edilen Tığ İşi Çizgili Modeli Patik Yapımı bakmadan geçerseniz pişman olursunuz, eğer zamanınız olursa kızlar Pembe Fıstıklı Patik Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Tecrübesi ve güzel anlatımı eşliğinde bizler için Pembe Fıstıklı Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Emelce Orgüler Youtube Kanalına sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Fıstıklı Patik Modeli Yapımı
Fıstıklı Patik Modeli Yapımı

Pembe Fıstıklı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-6 patik-modelleri-18 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN