06 Kasım 20172,981 Görüntülenme0 Yorum
Peçetelik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Peçetelik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Peçetelik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bugün gerçek anlamda gördükten sonra sevip örmek isteyeceği en güzel peçetelik modellerinden olan ve o harika renk uyumunu ve şık duruşunu görenlerinde çok beğenip dikkatini çekeceği bu Peçetelik Yapımını şimdi sitemize ekliyorum kızlar.

Peçetelik Yapımı
Peçetelik Yapımı

Bayanların Örgü Dünyası çalışanlarının yine her zaman ki gibi çok güzel ve titizlikle anlattığı bu Tığ İşi Peçetelik Örneğini sizlerinde güzelce yapabileceğini düşünüyorum canlarım, şimdiden yapacakların ellerine kollarına yüce rabbim kolaylıklar sağlasın.

Kısa bir zaman önce sizler için paylaştığımız Değişik Şiş Örgü Bebek Yeleği Örneklerinden olan ve ördükten sonra çocuğunuza çok yakışacağına emin olduğum 0-6 aylık bebek yeleklerine bakmadan geçerseniz çok pişman olursunuz.

Bayanların Örgü Dünyası Youtube Kanalına Peçetelik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Peçetelik Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN