25 Mart 20183,653 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim gibi Ören Hanım Örgü Örneklerini severlerin zevkle yapacağı bu tığ ile yıldız lif modellerinden olan ve gerek canlı renkleri gerekse de şıklığı ile evinize hoş gelen bu Papatya Yıldız Lif Modeli Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz kızlar.

Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapımı
Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Yıldızlı Papatya Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Kısa bir süre önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Yeni Sezon Lif Modellerinden olan bu Bahar Çiçeği Lif Modelleri Takımı Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına bu Papatya Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN