21 Ekim 20171,930 Görüntülenme0 Yorum
Papatya Modeli Puf Lif Yapımı Türkçe Videolu
Papatya Modeli Puf Lif Yapımı Türkçe Videolu

Papatya Modeli Puf Lif Yapımı Türkçe Videolu

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün eminim ki gördüğünüzde hepinizin çok beğeneceği yeni tığ işi lif modellerinden olan ve gerek renk uyumu gerekse de yapılışı ise çok hoş bu Tığ İşi Lif Örneği olan Papatya Modeli Puf Lif Yapılışını hemen şuanda sitemize ekliyoruz.

Papatya Modeli Puf Lif Yapılışı
Papatya Modeli Puf Lif Yapılışı

Sevgili Örgücü Teyzemizin özenle bizler için oluşturduğu Öğretici Örgü Videolarından olan Puf Lif Örneğini inşallah sizlerde güzel şekilde tamamlayabilirsiniz canlarım, eğer yapmayı düşünenleriniz varsa yüce rabbim kolaylıklar sağlasın.

Çok beğenerek kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığım Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve o desenleri ile de banyonuza renk katacak olan Çiçekli Yuvarlak Lif Yapımına girip bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum dostlarım.

Tatlı dili ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Papatya Modeli Puf Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Örgücü Teyze Youtube Kanalına teşekkürlerimizi borç biliriz.

Papatya Modeli Puf Lif Yapılışı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN