24 Ekim 20173,226 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel meleklerim, bugün özellikle yeni çiçekli lif modelleri arayanlar için harika bir alternatif olacağını düşünerek kısa bir süre önce sizlerin huzuruna sunduğum Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapılışını şimdi sitemize ekliyorum.

Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapılışı
Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapılışı

Detaylı ve titiz şekilde bizler için güzelce anlatım yapan sevgili Şeyma Hanımcığımın oluşturduğu bu Tığ İşi Çiçekli Lif Örneğini inşallah sizlerde kolayca örebilirsiniz canlarım, şimdiden tüm içtenliğim ile söylüyorum ki yapmayı düşünenler güzel ve hayırlı günlerde eskitsinler.

Şiş Örgü Bebek Yeleği severlerin kaçırmaması gerektiğini tahmin ettiğim ve gerçekten desenleri ve renk uyumu ile yavrularınıza da çok yakışacak olan bu bebek yelekleri 0-6 aylık anlatımlı videosunu girip bakmanızı rica ediyorum kızlar.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Papatya Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Papatya Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli serpilin-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN