21 Ekim 20181,335 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemize eklediğimiz bu 2019 çok güzel yuvarlak lif örneklerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve tığ ile lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bu Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Lif Örgülerine çok ama çok yakışır olan ve göze de çok şık gelen bu örümcekli lif desenine en az benim kadar hayran kalacağınız bu Tığ İşi Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yaparsınız, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2019 Tığ İşi Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla toplayan bu Kullanışlı Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Örümcekli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN