30 Mart 20182,163 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, canlı renkleri ile banyonuza renk katacak olan bu tığ ile örümcekli lif modellerinden olan ve benim de o göze hoş gelen desenlerine hayran kaldığım bu Örümcekli Lif Modeli Yapımını şimdi paylaşıyoruz.

Örümcekli Lif Modeli Yapımı
Örümcekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne Yeni Lif Örnekleri 2018 çeşitlerine layık olan bu Tığ İle Kare Banyo Lif Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce paylaştığımız diğer bir Değişik Banyo Lif Modellerinden olan bu Papatyalı Yıldız Lif Modeli Yapımı linkine tıklamayan pişman olur.

Canım Anne Youtube Kanalına Örümcekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Örümcekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN