18 Temmuz 20192,922 Görüntülenme0 Yorum
Örümcek Ağı Lif Modeli Yapılışı Videolu
Örümcek Ağı Lif Modeli Yapılışı Videolu

Örümcek Ağı Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 motifli lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve o güzel renklerini ile banyonuza da hava katacak olan bu Örümcek Ağı Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Örümcek Ağı Lif Modeli Yapımı
Örümcek Ağı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik lif örgüleri olarak ta tercih edebileceğiniz bu Örümcekli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Tığ İşi Balon Lif Ve Battaniye Örneği Yapılışı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Örümcek Ağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Örümcek Ağı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN