03 Aralık 2018871 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı
Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, benim de gördüğüm ilk andan itibaren hayran kaldığım bu 2019 tomurcuklu lif modellerinden olan ve eminim ki sorunsuz şekilde bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bir o kadar da çok hoş olan bu Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı
Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş İle Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerinde gönül rahatlığı ile zorlanmadan bitirecekleri bu Ay Çiçeği Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 3 Boyutlu Lif Modellerinden olan ve banyonuza da renk katacak olan bu Üç Boyutlu Çilek Tarlası Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına öğretici şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Ortası Tomurcuklu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN