SPONSOR
29 Mayıs 20181,208 Görüntülenme0 Yorum
Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

SPONSOR

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, ilk andan beri çok beğendiğim bu 2018 çiçekli banyo lif modellerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde sizler de bitirdikten sonra canlı renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapımı
Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Değişik Lif Örneklerine yakışır olan bu Çiçekli Tığ İşi Lif Modelini umarım sizlerde büyük bir zevkle yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce sitemizde sunduğumuz diğer bir 2018 Elbise Lif Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Sarı Elbise Kese Lif Modeli Yapımına göz atmanız şiddetle tavsiye ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Ortası Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ortası Çiçekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN