18 Kasım 20175,415 Görüntülenme0 Yorum
Örgü Ayakkabı Modeli Yapılışı    Türkçe Anlatımlı Videolu
Örgü Ayakkabı Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Örgü Ayakkabı Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan eminim ki çoğunuzun görür görmez hayran kalıp bayılacağı bu yeni örgü ayakkabı modellerinden olan ve hem o alt tabanının sert duruşuna hem de zor olamayan yapılışını seveceğinizi tahmin ettiğim bu Örgü Ayakkabı Modeli Yapımını hemen şimdi sitemize koyuyoruz.

Örgü Ayakkabı Modeli Yapımı
Örgü Ayakkabı Modeli Yapımı

Youtube El Örgülerinin en büyük isimlerinden olan benim de severek takip ettiğim ve tam anlamıyla Emelce Örgü Modellerine layık olan bu tığ işi ayakkabı örneğini sizlerinde güzelce bitirmesini diliyorum kızlar, hayıtlı günlerde eskitmeniz nasip olsun inşallah.

2018 Mekik Oyası Modelleri arayan bayanların kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Boncuklu Mekik Oyası Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum meleklerim.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Örgü Ayakkabı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten sevgilerimizi ve şükranlarımızı gönderiyoruz.

Örgü Ayakkabı Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-9 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18
BIR CEVAP YAZIN