19 Ekim 20182,711 Görüntülenme0 Yorum
Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gördüğünüz ilk andan itibaren yapmak isteyeceğinizi tahmin ettiğim bu 2019 emelce patik örneklerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan ve tabanlı patik olduğundan kolayca örebileceğiniz bu Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapımı
Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Yeni Örgülerine çok ama çok yakışır olan ve tığ işi patik örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Ayakkabı Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Keçe Tabanlı Patik Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde fazlasıyla beğenisini toplayan bu Yazlık File Örgü Patik Ayakkabı Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Organik Ayakkabı Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-95 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6
BIR CEVAP YAZIN