04 Ocak 20199,459 Görüntülenme0 Yorum
Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde yayınladığımız bu tığ işi uzun lif örgüleri 2019 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için sabırsızlandığımız ve ilk gördüğünüz andan itibaren yapmak isteyeceğinize emin olduğum bu Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapımı
Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Lif Ören Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve istediğiniz renkte örmeyi tercih edebileceğiniz bu Püsküllü Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Sezon Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlığını fazlasıyla topladığı bu Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN