17 Ekim 201810,207 Görüntülenme0 Yorum
Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapılışı Videolu
Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapılışı Videolu

Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, en az benim kadar çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu kullanışlı babet patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacağını düşündüğüm bu Önü Kabartmalı Çizgili Babet Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapımı
Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Patik Tamanne Örgülerine yakışır olan ve tığ işi örmeyi severlerin kesinlikle tercih etmesini önerdiğim bu Kabartmalı Babet Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yeni Patik Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde fazlasıyla beğenisini toplayan bu Çiçekli Babet Patik Yapılışına göz atmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Önü Kabartmalı Çizgili Babet Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Önü Kabartma Çizgili Babet Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-22 patik-modelleri-56 patik-modelleri-51 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN