01 Mayıs 20194,507 Görüntülenme0 Yorum
On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapılışı
On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapılışı

On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni motifli tığ oyası modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapımı
On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Tığ Oyası Motifli Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Oya Modellerinden olan ve öncelikle sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yapraklar Üstünde Çiçekler Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu On Beş Parmak Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

On Beş Parmak Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN