28 Mart 20181,786 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, Yeni Takım Lif Örnekleri severlerin zevkle yapabileceği bu tığ ile nazar boncuklu lif modellerinden olan ve benim de ilk gördüğüm andan beri çok hoş bulduğum bu Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapımı
Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Kare Lif Nazar Boncuklu Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çeyizlik Yeni Lif Modellerinden olan bu Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Nazar Boncuklu Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Nazar Boncuklu Kare Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN