23 Ekim 20173,074 Görüntülenme0 Yorum
Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, bugün özellikle Emelce Örgü Modellerini severlerin kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm en güzel bebek patik örneklerinden olan ve mavimsi hoş rengi ve zor olmayan yapılışı ile görenlerin de çok beğeneceğine emin olduğum bu Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışını paylaşıyorum.

Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışı
Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışı

Sizlere şöyle bir tavsiyem olsun canlarım, bu Tığ İşi Bebek Patik Örneğini evlenme hazırlığında ki kızlarınız için Moda Çeyizlik Örgü Çeşidi olarak ta yapabilirsiniz, şimdiden yapmak isteyenlerin ellerine kollarına yüce rabbim sağlıklar sağlasın güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Canlı renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Yeni Puf Lif Modellerinden olan ve ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız Papatya Modeli Puf Lif Yapılışına girip bakmanızı şiddetle öreniyorum meleklerim.

Emelce Orguler Youtube Kanalına bu Nazar Boncuğu Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN