20 Ekim 2019943 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2020 mutfak havlusu modelleri arayanların kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son dönemlerde çeyizlik iğne işlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışı
Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Ayşenin Yeni Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yazma kenarı işlemesinde çok hoş duran bu Yeni Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir aNlatımlı Mutfak Havlusu Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Rengarenk Mutfak Havlu Kenarı Örneği Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Mutfak Havlusu İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
kelebekli-havlu-kenari-igne-isi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi dantel-delikli-havlu-kenarlari igne-isi-havlu-kenari-modeli mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyasi igne-oya-havlu-kenari-modeli kenar-oyalari-havlu-igne-isi uc-boyutlu-igne-oyasi-cicek-kenar-oyasi farkli-cicekler-havlu-kenari minimalist-havlu-kenari-cok-sik-igne-oya

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN