26 Ekim 20201,337 Görüntülenme0 Yorum
Muhteşem Bir Tığ Oyası Yapımı
Muhteşem Bir Tığ Oyası Yapımı

Muhteşem Bir Tığ Oyası Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve ister yazma kenarına isterseniz de fular kenarına özenle işledikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Muhteşem Bir Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Muhteşem Bir Tığ Oyası
Muhteşem Bir Tığ Oyası

Tam anlamıyla Suna Oyalarına gerçekten çok yakışır olan ve isterse evde artan israf olmamasını istediğiniz ipler ile isterseniz de göze şık gelen canlı ipler ile işleyebileceğiniz bu yeni tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı tığ oyası modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İğneden Tığa Badem Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Kiraz Salkımları Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Muhteşem Bir Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN