08 Mart 20202,425 Görüntülenme0 Yorum
Motifli Zigzag Battaniye Yapılışı Anlatımlı Videolu
Motifli Zigzag Battaniye Yapılışı Anlatımlı Videolu

Motifli Zigzag Battaniye Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2020 tığ işi battaniye modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Motifli Zigzag Battaniye Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Motifli Zigzag Battaniye Yapımı
Motifli Zigzag Battaniye Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Aşkım Bebeğim çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz bu Zikzak Battaniye Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2020 İki Şiş Bebek Battaniye Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Motifli Zikzak Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Motifli Zigzag Battaniye Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN