07 Kasım 20172,832 Görüntülenme0 Yorum
Motifli Hırka Yapılışı Türkçe Videolu
Motifli Hırka Yapılışı Türkçe Videolu

Motifli Hırka Yapılışı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, tüm içtenliğim ile söylüyorum ki canlarım eminim ki hepiniz en az benim kadar çok beğeneceğiniz ve en kısa zamanda örmek için sabırsızlanacağınız bu desenli hırka modellerinden olan ve gösterişli olduğu kadar da yapılışı bir o kadar bol emekli ve zevkli olan bu Motifli Hırka Yapımını şuanda sitemize ekliyoruz.

Motifli Hırka Yapımı
Motifli Hırka Yapımı

Sevgili örgü aşığı Sevgi Hanımcığımın tatlı dili ve akıcı anlatımı ile bizlere sunduğu bu Tığ İşi Hırka Modelini biraz sevgi ve sabır vererek eminim ki sizlerde zorlaman örebilirsiniz kızlar, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel günlerde eskitmek nasip olsun.

Evinize renk katacağını düşündüğüm Tığ İşi Cd Peçetelik Modellerinden olan ve canlı renkleri ile sizlerinde hoşuna gidecek olan bu Peçetelik Yapımına girip bakmanızı tüm içtenliğim ile tavsiye ediyorum.

Sevil Örgü Youtube Kanalına Motifli Hırka Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için sizler aracılığı ile başarılarının devamını diliyoruz.

Motifli Hırka Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN