03 Şubat 201930,532 Görüntülenme1 Yorum
Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapılışı
Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2019 tığ oyaları renkli modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki yemeni kenarı işlemesinde çok şık duracağına emin olduğum bu Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımı
Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Tığ İşi çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik oyalar niyetine de keyifle işleyebileceğiniz bu Çiçekli Tığ Oyasını umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde ilk andan itibaren hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Kum Boncuklu Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

Mor Ve Sarı Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapılışı Yorumları
Avatar
Ayşe
2019-07-14 11:07:46
Cok güzeller
BIR CEVAP YAZIN