29 Haziran 20182,460 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gördüğünüz andan itibaren çok hoş bulacağınızı düşündüğüm bu yıldız lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de ilk andan itibaren en kısa zamanda örmek için sabırsızlandığım bu Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapımı
Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Banyo Lif Örneklerine gerçekten çok yakışır olan bu 2018-2019 Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yıldız Lif Modellerinden olan ve göze de çok estetik gelen bu Baklava Dilimli Yıldız Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına Mor Üzümlü Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mor Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN