04 Mart 20202,624 Görüntülenme0 Yorum
Minikler İçin En Güzel Bebek Örgü Modelleri
Minikler İçin En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Minikler İçin En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Özellikle kış aylarında bebekler için yapılmakta olan bir çok pratik ve hoş örgü modeli bulunuyor. Bunlar içerisinde en güzelleri ise şu şekilde;

• Fermuar Desenli Bebek Hırkası

Her sırasında fermuar desenlerinin yer aldığı sevimli bir bebek hırkası modelidir. İstenilen renkte kısa sürede yapılabilir pratik bir modeldir.

• Kuzu Patik

Yumuşak ipler ile uygun bir şekilde hazırlanabilecek bebekler için sevimli bir patik modelidir. Ortalama olarak 25 numara civarı yapılmaktadır. Patiği tığ işi ile ördükten sonra kulaklarını hazırlayarak birbirine dikmeniz gerekir.

• Prenses Battaniye

Bebekler için sıkça yapılan battaniye modelleri arasında yer alıyor. 0 numara 2.10 milimlik tığ ile yapılıyor.

• Yaprak Ajurlu Hırka

Bebek yünü ve bununla birlikte 4 numara şiş ile hazırlanan dikkat çekici hırka modellerinden birisidir. Kız ve erkek cinsiyetlerine uygundur.

• Tunus İşi Tavşanlı Hırka

3.5 numara Tunus mili ile yapılan harika bir model. İstediğiniz renklerde yaparak bebeklerinizin giyeceği sevimli mi sevimli bir hırka olarak bizi karşılıyor.

Kenarları tüylü bir görünümü olan bu bebek yeleği kış aylarında bebeklerin giyebileceği türden bir yelek. Ayrıca büyük inci düğmeleri de çok yakışmış.

Matematik derslerini çok seven birisi olarak bu bebek battaniyesine gerçekten bayıldım. Popcorn işlemeleriyle karelerin içerisine sayıların yapılması çok değişik bir fikir.

Zebra desenli bu bebek yeleği yine değişik fikirlerden bir tanesi. Bunun gibi farklı şeyler görmek beni cezbediyor. Eminim sizler de beğeneceksiniz.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN