11 Şubat 20184,552 Görüntülenme0 Yorum
Minik Laleler Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Minik Laleler Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Minik Laleler Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, ilk gördüğüm andan itibaren en kısa zamanda örmek istediğim bu tamanne yeni lif örneklerinden olan ve gerek o desenlerine gerekse de hoş rengi ile banyonuza hava katacak olan bu Minik Laleler Lif Yapılışını paylaşıyorum.

Minik Laleler Lif Yapılışı
Minik Laleler Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Desenli Lifler Tamanne Örneklerine layık olan bu Laleli Tığ İşi Lif Modelini inşallah sizlerde güzelce bitirebilirsiniz canlarım, emeklerinize sağlık.

Özellikle Anlatımlı En Güzel Supla Modelleri 2018 çeşitleri arayanlar için çok hoş bir alternatif olacağını düşündüğüm bu Tığ İşi İki Renk Supla Yapımına göz atmanızı rica minnet ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Minik Laleler Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Minik Laleler Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN