06 Nisan 20194,551 Görüntülenme0 Yorum
Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tasarım tığ oyaları 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapımı
Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Tığ Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Muhteşem Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan güzelce yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde gerçekten çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 3 Boyutlu Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Midye Modeli Muhteşem Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN