21 Eylül 20177,909 Görüntülenme0 Yorum
Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün tam anlamıyla evlilik arifesinde ki kızlarınız için süper bir fırsat olan En Yeni Çeyizlik Oya Modelleri Çeşitlerinden olan ve eminim ki ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu 2017 Mekik Oyası Örneği olan ve son dönemde çoğu bayan arkadaşımız tarafından tercih edilen Yeni Mekik Oyası Üç Çiçek Örneği Yapımını sizlerin huzurunda paylaşıyorum.

Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapılışı
Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapılışı

Eğer isterseniz sizde benim gibi yapabilir Yazma Kenarı İşlemesi veya Kolye Kenarı İşlemesi olarak kullanabilir sevdiklerinize ve ya komşularınıza hediye edebilirsiniz canlarım, şimdiden yapmak isteyenlere ve ya düşünenlere kolaylıklar gelsin elleri kolları dert görmesin inşallah.

Kız çocuklarının çok ama çok seveceğini düşündüğüm bir El Yapımı Örgü Örneklerinden olan Hello Kitty Modeli Lif Yapımına girip bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, eğer zamanınız olursa kızlar Üç Çiçekli Mekik Oyası Modelini ördükten sonra resimleri bana atabilirsiniz.

Kolay ve sade anlatımı ile zaman ayırarak Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Marifetli Eller Yautube Kanalına teşekkürlerimizi ve güzel dileklerimizi göndermeyi borç biliriz.

Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN